Strona główna Praga Mokotów Placówki

Bądź zdrowy dla siebie i bliskich

Ofertę usług medycznych kierujemy do pacjenta poszukującego przychodni, gdzie w miłej atmosferze zostanie objęty opieką na najwyższym poziomie.
O Państwa zdrowie i komfort zadba wysoko wykwalifikowana kadra.

Więcej

O nas

Centrum Medyczne Mokotów

Centrum Medyczne Mokotów to nowoczesna placówka, która swoją ofertę usług kieruje do wymagającego Pacjenta poszukującego przychodni, gdzie w miłej atmosferze zostanie objęty Podstawową Opieką Zdrowotną na najwyższym poziomie. O Państwa zdrowie i komfort leczenia zadba wysoko wykwalifikowaną kadra, korzystająca z nowoczesnego sprzętu i aktualnych osiągnięć w dziedzinie medycyny. Przychodnia planuje rozszerzyć wachlarz swoich usług o Ambulatoryjną Opiekę Specjalistyczną.

Placówka udziela świadczeń z zakresu rehabilitacji leczniczej. Pracujemy na nowoczesnej aparaturze obsługiwanej przez doświadczony personel medyczny. W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalistyczne programy dla sportowców. Placówka stara się o rozszerzenie usług rehabilitacyjnych w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Usługi

Nasze urządzenia

Specjaliści

 • MGR MARIA LESZCZYŃSKA

  MGR MARIA LESZCZYŃSKA

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale fizjoterapii. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedyczne.

  Rezerwuj wizytę
 • AGNIESZKA WIŚNIEWSKA

  AGNIESZKA WIŚNIEWSKA

  Absolwentka Zespołu Szkół Medycznych w Radomiu na kierunku technik masażysta. Ukończyła kurs masażu bańką chińską i masażu z elementami samobadania piersi.

 • IZABELLA BARCIŃSKA

  IZABELLA BARCIŃSKA

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizację z rehabilitacji medycznej uzyskała po kierunkiem prof. J. Kiwerskiego, pracując w Klinice Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Rezerwuj wizytę
 • MGR MARTYNA RAGUS

  MGR MARTYNA RAGUS

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobyła w trakcie 5-letnich praktyk podczas studiów licencjackich i magisterskich.

 • JAN PODBIELKOWSKI

  JAN PODBIELKOWSKI

  Specjalista rehabilitacji medycznej. Ukończył Warszawską Akademię Medyczną w 1982 r.

  Rezerwuj wizytę
 • DANUTA URSZULA DZIABAŁA

  DANUTA URSZULA DZIABAŁA

  Specjalista medycyny rodzinnej. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskała dyplom specjalisty medycyny rodzinnej w 2009 r. Od 2002 r. pracuje jako lekarz pierwszego kontaktu w POZ.

  Rezerwuj wizytę

Cennik

 • Dokumentacja medyczna

  1 strona wyciągu lub odpisu
  11,00 zł
  1 strona kopii lub wydruku
  0,38 zł
  Dokumentacja medyczna na informatycznym nośniku danych
  2,20 zł
Więcej

Dojazd

Mapa dojazdowa

Formularz


  Pobierz nasze aplikacje

  PARTNERZY

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  

  Centrum Medyczne Mokotów

  ul. Ludowa 6, Warszawa

  tel: (22) 840 72 17

  E-mail: rejestracja.mokotow@kimed.pl

  Projekt finansowany ze środków UE
  Nasza aplikacja mobilna:
  © Copyright 2021 Grupa KIMED – Placówki Medyczne | Realizacja MediaHealth Polityka prywatności
  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.

   Zostaw numer
   oddzwonimy!
   Rejestracja
   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.