Strona główna Praga Mokotów Fundacja Placówki

Strefa Pacjenta

Regulamin placówki

Regulamin korzystania z obiektu i usług świadczonych przez Centrum Rehabilitacji „KiMed”

 1. Godziny otwarcia Centrum Rehabilitacji „KiMed” : od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00, sobota 9:00-17.00.
 2. Zakup usługi w Centrum Rehabilitacji „KiMed” jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez KiMed oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
 3. Za przedmioty pozostawione w szatni i szafkach Centrum Rehabilitacji „KiMed” nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 4. Za zgubiony lub uszkodzony kluczyk do szafki, obowiązuje opłata w wysokości 10 pln.
 5. Na teren Centrum Rehabilitacji „KiMed” nie będą wpuszczane osoby będące pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz innych środków odurzających, a także osoby zachowujące się agresywnie i niestosownie do miejsca.
 6. Pracownicy KiMed zastrzegają sobie prawo do przerwania wykonywania zabiegu, jeśli spotkają się z zachowaniem Klienta nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje, w takiej sytuacji pobierana jest pełna opłata za zabieg.
 7. Za usługi świadczone na terenie Centrum Rehabilitacji „KiMed” płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.
 8. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować na adres: rejestracja@kimed.pl
 9. W przypadku, gdy Pacjent nie stawi się na umówioną wizytę, pomimo jej wcześniejszego potwierdzenia, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą w recepcji bądź przelewem na konto. W obydwu przypadkach kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 3 dni przed terminem zabiegu.
 10. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Centrum Rehabilitacji „KiMed” są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii jego pracowników.


Centrum Rehabilitacji Praga

ul. Międzyborska 50, Warszawa

tel: (22) 241 41 82

E-mail: rejestracja.praga@kimed.pl

Projekt finansowany ze środków UE
Nasza aplikacja mobilna:
© Copyright 2024 Grupa KIMED – Placówki Medyczne | Realizacja MediaHealth Polityka prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!

  [quiz]


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Sprawność w każdym wieku z siedzibą na ul. Ludowa 6, 00-780 Warszawa.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Sprawność w każdym wieku z siedzibą na ul. Ludowa 6, 00-780 Warszawa.