Strona główna Praga Mokotów Placówki

Strefa Pacjenta

Regulamin placówki

Regulamin korzystania z obiektu i usług świadczonych przez Centrum Rehabilitacji „KiMed”

 1. Godziny otwarcia Centrum Rehabilitacji „KiMed” : od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00, sobota 9:00-17.00.
 2. Zakup usługi w Centrum Rehabilitacji „KiMed” jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez KiMed oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
 3. Za przedmioty pozostawione w szatni i szafkach Centrum Rehabilitacji „KiMed” nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 4. Za zgubiony lub uszkodzony kluczyk do szafki, obowiązuje opłata w wysokości 10 pln.
 5. Na teren Centrum Rehabilitacji „KiMed” nie będą wpuszczane osoby będące pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz innych środków odurzających, a także osoby zachowujące się agresywnie i niestosownie do miejsca.
 6. Pracownicy KiMed zastrzegają sobie prawo do przerwania wykonywania zabiegu, jeśli spotkają się z zachowaniem Klienta nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje, w takiej sytuacji pobierana jest pełna opłata za zabieg.
 7. Za usługi świadczone na terenie Centrum Rehabilitacji „KiMed” płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.
 8. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować na adres: rejestracja@kimed.pl
 9. W przypadku, gdy Pacjent nie stawi się na umówioną wizytę, pomimo jej wcześniejszego potwierdzenia, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą w recepcji bądź przelewem na konto. W obydwu przypadkach kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 3 dni przed terminem zabiegu.
 10. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Centrum Rehabilitacji „KiMed” są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii jego pracowników.


Centrum Rehabilitacji Praga

ul. Międzyborska 50, Warszawa

tel: (22) 241 41 82

E-mail: rejestracja.praga@kimed.pl

Projekt finansowany ze środków UE
Nasza aplikacja mobilna:
© Copyright 2021 Grupa KIMED – Placówki Medyczne | Realizacja MediaHealth Polityka prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.

   [recaptcha]