Strona główna Praga Mokotów Fundacja Placówki

Strefa Pacjenta

Upoważnienia

W celu pełnej realizacji praw pacjenta w przychodni został wdrożony wzór upoważnienia zawierający następujące informacje:

 • oświadczenie pacjenta o upoważnieniu osoby bliskiej do uzyskiwania informacji o stanie jego zdrowia i udzielonych mu świadczeniach zdrowotnych (lub oświadczenie o braku takiego upoważnienia),
 • oświadczenie pacjenta o upoważnieniu osoby bliskiej do uzyskiwania dokumentacji medycznej (lub oświadczenie o braku takiego upoważnienia).

Wskazane powyżej rodzaje upoważnień stanowią realizację dwóch odrębnych praw z zakresu praw pacjenta. Do dokumentacji medycznej dołącza się także oświadczenie pacjenta o wyrażeniu zgody na leczenie (w przypadku osoby niepełnoletniej – zgodę rodzica lub opiekuna prawnego).Centrum Rehabilitacji Praga

ul. Międzyborska 50, Warszawa

tel: (22) 241 41 82

E-mail: rejestracja.praga@kimed.pl

Projekt finansowany ze środków UE
Nasza aplikacja mobilna:
© Copyright 2024 Grupa KIMED – Placówki Medyczne | Realizacja MediaHealth Polityka prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!

  [quiz]


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Sprawność w każdym wieku z siedzibą na ul. Ludowa 6, 00-780 Warszawa.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Sprawność w każdym wieku z siedzibą na ul. Ludowa 6, 00-780 Warszawa.