Strona główna Praga Mokotów Placówki

Usługi

Hydroterapia

Hydroterapia – zwana również akwaterapią i wodolecznictwem – to najstarszy dział fizjoterapii, wykorzystujący do celów leczniczych chemiczne i fizyczne właściwości wody – zarówno w postaci ciekłej, jak i stałej oraz gazowej, o różnej temperaturze i ciśnieniu. Zabiegi hydroterapii, do których zalicza się kąpiele, natryski, masaże, płukania, zmywania czy polewania, pozwalają na dawkowanie bodźców mechanicznych oraz termicznych w zależności od rodzaju schorzenia, jak i wrażliwości organizmu pacjenta.

W centrum rehabilitacji Kimed nasza grupa doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy rehabilitacji i fizjoterapeutów przeprowadza zabiegi hydroterapii będące wspomożeniem leczenia:

 • chorób serca,
 • chorób układu krążenia,
 • chorób układu oddechowego,
 • chorób i urazów narządu ruchu,
 • chorób narządów rozrodczych,
 • chorób przewodu pokarmowego.

Dobrane do indywidualnych potrzeb Pacjenta zabiegi hydroterapii pozwalają również zwiększyć naturalną odporność, poprawić przemianę materii, usprawnić funkcjonowanie serca, zredukować stany napięcia i stresu.

Zapraszamy do kontaktu – zapewniamy profesjonalną opiekę i miłą, serdeczną atmosferę!Centrum Rehabilitacji Praga

ul. Międzyborska 50, Warszawa

tel: (22) 241 41 82

E-mail: rejestracja.praga@kimed.pl

Centrum Medyczne Mokotów

ul. Ludowa 6, Warszawa

tel: (22) 840 72 17

E-mail: rejestracja.mokotow@kimed.pl

Projekt finansowany ze środków UE
Nasza aplikacja mobilna:
© Copyright 2021 Grupa KIMED – Placówki Medyczne | Realizacja MediaHealth Polityka prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.

   [recaptcha]