Strona główna Praga Mokotów Placówki

Usługi

Poradnia rehabilitacji

W ramach poradni wykonywana jest diagnostyka i leczenie usprawniające pacjentów z różnymi rodzajami schorzeń, m.in. o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym takich jak:

 • zespoły bólowe kręgosłupa oraz stawów w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych i urazów przeciążeniowych,
 • schorzenia narządu ruchu oraz inne układowe schorzenia,
 • wady nabyte, wady urazowe układu kostno-mięśniowego,
 • dysfunkcje narządu ruchu pochodzenia neurogennego w tym późne następstwa udarów mózgu, stwardnienia rozsianego, uszkodzenie nerwów obwodowych
 • zespoły przeciążeniowe stawów i kręgosłupa: łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zespoły bólowe barku, zespoły cieśni nadgarstka,
 • choroby wieku podeszłego

Poradnia przyjmuje także pacjentów na konsultacje pohospitalizacyjne w celu przywrócenia maksymalnej sprawności pacjentom po leczeniu szpitalnym.

W ramach poradni przyjmowane są także dzieci w wieku od 1. roku do 18 lat (z wyjątkiem dzieci z wadami postawy).

Lekarze specjaliści dobierają odpowiedni sposób leczenia poprzez dopasowanie do potrzeb pacjenta cykli fizykoterapii i kinezyterapii lub w uzasadnionych przypadkach kierują na leczenie w ramach naszego ośrodka rehabilitacji dziennej.

Do Poradni Rehabilitacji wymagane jest skierowanie od lekarza POZ z innej poradni specjalistycznej lub ze szpitala.

W Poradni Rehabilitacji na podstawie jednego skierowania dopuszcza się w przypadkach uzasadnionych medycznie objęcie opieką pacjenta ze schorzeniami wymagającymi długotrwałej rehabilitacji do czasu osiągnięcia poprawy w stanie zdrowia, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.

UWAGA! Pacjenci zobowiązani są dostarczyć skierowanie w ciągu 14 dni roboczych od daty rejestracji. Jeżeli skierowanie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, pacjent zostanie skreślony z listy oczekujących.Centrum Rehabilitacji Praga

ul. Międzyborska 50, Warszawa

tel: (22) 241 41 82

E-mail: rejestracja.praga@kimed.pl

Centrum Medyczne Mokotów

ul. Ludowa 6, Warszawa

tel: (22) 840 72 17

E-mail: rejestracja.mokotow@kimed.pl

Projekt finansowany ze środków UE
Nasza aplikacja mobilna:
© Copyright 2021 Grupa KIMED – Placówki Medyczne | Realizacja MediaHealth Polityka prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora Fundacja Sprawność w każdym wieku ul. Drawska 10 lok. 3, 02-202 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.

   [recaptcha]