Strona główna Praga Mokotów Fundacja Placówki

Usługi

Poradnia rehabilitacji

W ramach poradni wykonywana jest diagnostyka i leczenie usprawniające pacjentów z różnymi rodzajami schorzeń, m.in. o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym takich jak:

 • zespoły bólowe kręgosłupa oraz stawów w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych i urazów przeciążeniowych,
 • schorzenia narządu ruchu oraz inne układowe schorzenia,
 • wady nabyte, wady urazowe układu kostno-mięśniowego,
 • dysfunkcje narządu ruchu pochodzenia neurogennego w tym późne następstwa udarów mózgu, stwardnienia rozsianego, uszkodzenie nerwów obwodowych
 • zespoły przeciążeniowe stawów i kręgosłupa: łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zespoły bólowe barku, zespoły cieśni nadgarstka,
 • choroby wieku podeszłego

Poradnia przyjmuje także pacjentów na konsultacje pohospitalizacyjne w celu przywrócenia maksymalnej sprawności pacjentom po leczeniu szpitalnym.

Lekarze specjaliści dobierają odpowiedni sposób leczenia poprzez dopasowanie do potrzeb pacjenta cykli fizykoterapii i kinezyterapii lub w uzasadnionych przypadkach kierują na leczenie w ramach naszego ośrodka rehabilitacji dziennej.

Do Poradni Rehabilitacji wymagane jest skierowanie od lekarza POZ z innej poradni specjalistycznej lub ze szpitala.

W Poradni Rehabilitacji na podstawie jednego skierowania dopuszcza się w przypadkach uzasadnionych medycznie objęcie opieką pacjenta ze schorzeniami wymagającymi długotrwałej rehabilitacji do czasu osiągnięcia poprawy w stanie zdrowia.

UWAGA! Pacjenci zobowiązani są dostarczyć skierowanie w ciągu 14 dni roboczych od daty rejestracji. Jeżeli skierowanie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, pacjent zostanie skreślony z listy oczekujących.Centrum Rehabilitacji Praga

ul. Międzyborska 50, Warszawa

tel: (22) 241 41 82

E-mail: rejestracja.praga@kimed.pl

Centrum Medyczne Mokotów

ul. Ludowa 6, Warszawa

tel: (22) 840 72 17

E-mail: rejestracja.mokotow@kimed.pl

Projekt finansowany ze środków UE
Nasza aplikacja mobilna:
© Copyright 2024 Grupa KIMED – Placówki Medyczne | Realizacja MediaHealth Polityka prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!

  [quiz]


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Sprawność w każdym wieku z siedzibą na ul. Ludowa 6, 00-780 Warszawa.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...


   Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Sprawność w każdym wieku z siedzibą na ul. Ludowa 6, 00-780 Warszawa.